Σαββατοκύριακο γεμάτο μπάσκετ για τις ακαδημίες του συλλόγου μας!!
Το Σάββατο(2/4/23) στα πλαίσια του πρωταθλήματος Γαλανόλευκα αστέρια αγωνίστηκαν στην Αμφίκλεια οι αθλητές μας με την αντίστοιχη ομάδα του Πρωτέα Σχήματαρίου!
Την Κυριακή ( 3/4/23) φιλοξενηθήκαμε από τον Απόλλων Λιβαδειάς και οι μικροί αθλητές και των 2 συλλόγων ευχαριστήθηκαν το παιχνίδι σε μία σειρά από φιλικά παιχνίδια στο άθλημα που υπηρετούμε και αγαπάμε!
Ευχαριστούμε τον Α.Σ. Απόλλων Λιβαδειάς για την φιλοξενία.
* Την επόμενη Κυριακή(9/4/23) ο σύλλογος μας θα μεταβεί στην Θεσσαλονίκη για την παρακολούθηση του αγώνα της basketleague ΑΡΗΣ- Προμηθέας Πάτρας!
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/04/1-300x225.jpg)
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/04/2-300x225.jpg)
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/04/4-300x225.jpg)
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/04/5-300x225.jpg)
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/04/6-300x225.jpg)
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/04/7-300x225.jpg)