Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε την συνεργασία μας με τον coach Θανάση Βέλλιο, ο οποίος την νέα αγωνιστική χρονιά θα είναι προπονητής στην ανδρική μας ομάδα!
Στο παρελθόν έχει διατελέσει 1ος προπονητής 3 χρόνια σε Απόλλων Λιβαδειάς ( Β’ κ Α’ ΕΣΚΑΣΕ), Κύνο Λιβανατών(Α ΕΣΚΑΣΕ)και Οπούντιο Μαρτίνου(Β ΕΣΚΑΣΕ), ενώ επί σειρά ετών είναι προπονητής σε αναπτυξιακά τμήματα!
Του ευχόμαστε καλή επιτυχία!
![](http://www.arisamfiklias.gr/wp-content/uploads/2023/06/354476353_6327415074113_8210062120108689607_n-300x300.jpg)